Le Acacie

Mezi oblíbené a turisty vyhledávané destinace na ostrově Elbě bezesporu patří Le Acacie.

Le Acacie
elba3344

Residence leží v městečku Capoliveri – Spiaggi di Naregro. Jednotlivé apartmány jsou součástí komplexu stejnojmenného hotelu. Apartmány pro turisty jsou rozděleny do pěti budov po celém areálu a jsou vzdáleny maximálně 200m od pláže moře. Všechny apartmány jsou moderně a pěkně zařízené, nechybí telefon, televize, zahrádka nebo balkon, některé také za příplatek s klimatizací.


Ubytování v Le Acacie

Jednopokojový apartmán s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna, WC

Dvoupokojový apartmán, 1x ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňský kout, koupeln, WC

Třípokojový apartmán, 1x ložnice s manželským lůžkem, 1x ložnice s palandou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna, WC

Stravování v hotelu Le Acacie

Stravování si můžete zajistit z vlastních zdrojů. Příprava jídla je díky vybaveným kuchyňkám poměrně snadná. Další možností je zvolit polopenzi, která vás vyjde cca na 250 EUR na osobu a týden.

Grand Hotel Elba

Grand Hotel Elba je umístěn na vrcholku a jeho návštěvníci tak mají krásný výhled na okolí. Hotel je vybaven plaveckým bazénem, hotelovou restaurací a klimatizovanými pokoji.

Objednat si zde můžete krásné pokoje s terasou a výhledem na moře a Porto Azzurro.

Grand Hotel Elba je umístěn vysoko nad mořem, pláž je dostupná hotelovým výtahem, částečně dřevěná lehátka a slunečníky, vstup do vody po schůdkách, pláže jsou zde částečně písčité s pozvolným vstupem do moře.

Reklama
Opalovací krémy

Vyberte si váš nový opalovací krém

Outdoor-shop.cz

Outdoorové vybavení pro aktivní trávení volného času nejen v přírodě.

Reklama na tomtu webu?

Reklamu si můžete zakoupit pomocí systému Ads.ranky.cz

Ostrov Elba Itálie

Turistické výlety Elba

Na ostrově Elba
se nachází pěkné turistické trasy a také cykloturistické stezky.

Jestli jste sportovně založení, můžete si zapůjčit jízdní kolo a nebo se vydat na výšlap do okouzlujícího vnitrozemí Elby pěšky.

Večer můžete najít odreagování ve spoustě malých pravých italských kaváren. I v noci to díky turistuckému ruchu na Elbě žije.